
The Real Housewives of Amsterdam krijgt een reünie en die wordt gepresenteerd door Carlo Boszhard. Dat verklapt de presentator in zijn nieuwste column op Televizier.nl.
'Ik ben gevraagd om de reünie van de Housewives te presenteren', zegt Carlo in zijn column. 'En daar gaat het er altijd heftig aan toe. Ik wil geen scheve, maar prachtige gezichten. Als één ding duidelijk wordt in de serie is het dat je de dames niet tegen je moet krijgen. Dus dames, ik ben en blijf neutraal. Jullie zijn alle zeven de smaakmakers, daar zullen we verderop in serie zeker achterkomen."
Djamila Celina
Iedere week verschijnt een nieuwe aflevering van The Real Housewives of Amsterdam op Videoland en daarin zien we o.a. dj Djamila Celina, weddingplanner Hella Huizinga en modeondernemer en influencer Maria Tailor terwijl ze naar feestjes gaan en ruziemaken.
Een datum voor de reünie is nog niet bekend.